Про н@с

Вас вітає бібліотека районного методичного кабінету та хранитель усієї її мудрості, бібліотекар 
Ірина

      Більш за все не хочеться бути офіційною на цій сторінці, витрачати ваш і свій час на такі нуднуваті, на мою думку, речі, як паспорт бібліотеки або якісь інші статистичні дані. Звичайно, наша бібліотека має свій фонд художньої, довідкової, методичної, педагогічної літератури тощо. Звичайно, є у наявності і фонд періодики. І, звичайно, все це розміщено на стелажах, занесено до інвентарних і сумарних книг і так далі, так далі, так далі... Цим не вразиш, не здивуєш. Недовго думаючи, я вирішила розповісти вам про себе, тих, хто мене оточує, та тих, хто до мене може завітати. Одним словом - про атмосферу.
     
    Наша бібліотека є структурним підрозділом методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту. 
    Штат нашої бібліотеки складається з однієї людини і ця людина - Я. Моя візитка на ЗапоВікі це своєрідний технічний паспорт, нижче пропоную ознайомитись із якісними  характеристиками та показниками. 
    Отже, Я - людина творча, скажу точніше: хочу творю, а хочу "витворяю". Серед моїх останніх творінь хотілося б відмітити відомий вже вам блог "БібліоТЕК@", а також логотип нашої бібліотеки, яким я хизуюсь у верхньому лівому кутку цієї сторінки. (Ще я можу хрестиком, гачком, спицями :)). Маю почуття гумору. Куди нам зараз без нього. Впевнена, що почуття гумору дуже могло б допомагати нам у важку хвилину, шкода тільки, що у такі хвилини воно, зазвичай, кудись зникає. 
      

Наша бібліотека припинила своє існування.
Ви можете продовжити користуватись матеріалами цього блогу


Немає коментарів:

Дописати коментар