Мова - це не просто спосіб спілкування, а щось більш значуще.Мова - це ще й музика, мелодика, фарби, буття, сучасна, художня, інтелектуальна і мисленнєва діяльність народу.Олесь Гончар
21 лютого - Міжнародний день рідної мови.
З метою відзначення цього свята я вирішила запропонувати вам взяти участь у нашому бібліотечному КВЕСТІ. Тим, хто не дрімав і уважно стежив за життям "БібліоТЕКИ", а також тим, хто щойно познайомився з нашим блогом, пропонуємо випробувати свої знання. Для участі у КВЕСТІ необхідно мати при собі терпіння, спостережливість та увагу.
Бажаю вам цікавих знахідок та перемоги!
І завдання КВЕСТУ
Блок А). Пройдіть лабіринтом, скориставшись ключем (стрілочка - початок відліку). Випишіть фразу, яка зашифрована в ньому.
Блок Б). Останнє слово речення поставте
у називному відмінку однини, перейдіть за посиланням: http://ua.translit.net/ Надрукуйте це слово та натисніть кнопку /в транслит/.
Блок Б). Останнє слово речення поставте
у називному відмінку однини, перейдіть за посиланням: http://ua.translit.net/ Надрукуйте це слово та натисніть кнопку /в транслит/.
Якщо ви все зробили правильно, то отримали кодове слово, написане латиницею.
- Видаліть в ньому апостроф.
- Скопіюйте це посилання (див. нижче) та розмістіть у Word-документі.
http://rmkbib14.blogspot.com/2015/05/ваше слово латиницею-I-zavdannja-kvestu.html
- Поверніться до транслітератора. Скопіюйте кодове слово.
- Вставте його у посилання замість фрази "ваше слово латиницею". (Будьте уважні! Пам’ятайте про необхідність збереження кожного знаку в посиланні (крапка, тире, похила) та недопущення пропусків між ними).
- Переміщуємо (копіюємо) отримане посилання із Word у віконце для пошуку:
- Переходимо за ним до ІІ завдання нашого КВЕСТУ.
P.S. Будь ласка, після виконання завдань, приєднайтесь до опитування, яке розміщено у верхньому правому кутку нашого блогу. Нам буде дуже цікаво дізнатися, скільки ж людей вирішили стати учасниками нашого КВЕСТУ.
Немає коментарів:
Дописати коментар