08.03.17

Шевченко від А до Я

В українському календарі безліч свят, подій і пам'ятних дат про які знає кожен українець. Серед них - день народження Тараса Григоровича Шевченка, який ми відзначаємо 9 березня. 

Чудовим виданням може поповнитись книжкова поличка кожного, хто прагне стати справжнім шевченкознавцем або просто є шанувальником його творчості.

«Шевченко від А до Я» – продовження серії абеток-енциклопедій «Видавництва Старого Лева», у якій відомих діячів української культури показано з неочікуваного і дуже людяного боку. Це арт-бук для родинного читання, завдяки якому і діти, і дорослі дізнаються не лише біографію талановитого живописця, ґравера, прозаїка, драматурга, співака, актора, скульптора Тараса Шевченка, а полюблять його так, як можна любити друга.

Яка була улюблена пора року у Шевченка? У які очі він полюбляв заглядатися – карі, блакитні, а, може, зелені? Про що він думав, дивлячись на зорі? Про все це у новій абетці, текст до якої написав відомий шевченкознавець Леонід Ушкалов. Проілюструвала видання Анастасія Стефурак.

Деталі з джерела>>>

А якщо скинути з Шевченка кожух та велику шапку, у яких він здається дідом? "Тарас Шевченко, якого ми досі не знаємо" Читайте більше тут >>>Немає коментарів:

Дописати коментар