02.02.19

Бібліотечний батл

Джерело зображення
Єдиною межею наших завтрашніх звершень стануть наші сьогоднішні сумніви.
Франклін Д. Рузвельт

Ось так, відкинувши всі сумніви, бібліотекарі області ризикнули взяти участь у віртуальному поєдинку. На шляху до звершень колеги-однодумці,  об'єднавшись у команди, поринули з головою у віртуальну бібліотечно-пізнавальну гру. 

Відстежити результати роботи кожної з них можна на сайті "Бібліотечний батл "Зимові клопоти або Новорічно-Різдвяний переполох у бібліотеці".

Наша бібліотека увійшла до складу команди "Укладачі веб-альманаху - 8". Ми спробували свої сили у використанні інформаційно-комунікаційних технологій, підвищили свій рівень самоосвіти, отримали колосальний досвід роботи у віртуальній команді. 

Спільна та злагоджена робота привела нас до успіху: максимальна кількість балів по завершенню гри, створення власного веб-продукту. 

Шановні колеги, дозвольте презентувати вам веб-альманах для дітей 

Ми зробили це!!!

Щиро дякую організатору та ведучій гри Крижко Людмилі Володимирівні за потужну інформаційну і моральну підтримку, за віру в нас, натхнення та розуміння. 

Дякую колегам за постійну присутність командного духу, плідну співпрацю та взаємну підтримку.

P.S. Бібліотечний батл проходив в рамках інтернет-семінару "Використання Інтернет-сервісів для популяризації читання: з досвіду роботи" (Ч.2) для бібліотечних працівників закладів освіти Запорізької області.

Немає коментарів:

Дописати коментар