12.12.16

Конкурс серед випускників ЗНЗ

Інститут модернізації змісту освіти повідомляє, що на базі Київського університету права НАН України у 2017 році відбудеться Конкурс наукових робіт ім. М.П. Василенка «Державно-правовий розвиток України: історія і сучасність». Конкурс проводиться серед випускників загальноосвітніх навчальних закладів.

Метою Конкурсу є підвищення зацікавленості учнівської молоді до вивчення актуальних питань історії українського державо- і правотворення, заохочення до проведення власних досліджень у цій сфері.

Переможці та учасники конкурсу отримають дипломи за кращі доповіді і сертифікати учасників, а також можливість пільгового навчання в університеті. Наукові керівники кращих конкурсних робіт будуть нагороджені відзнаками Національної академії наук України та Київського університету права НАН України.

Конкурсні роботи необхідно надіслати до 20 квітня 2017 року на поштову адресу: м. Київ, вул. Академіка Доброхотова, 7-а із позначкою: «На конкурс ім. М.П. Василенка» та в електронному вигляді на адресу: kup2017@ukr.net

Фінальний етап Конкурсу (публічна презентація та захист наукових робіт) відбудеться 29 квітня 2017 року в приміщенні Київського університету права за адресою: м. Київ, вул. Академіка Доброхотова, 7-а.

Детальну інформацію про Конкурс можна дізнатись на сайті: www.kul.kiev.ua.
Лист ІМЗО від 07.12.2016 № 2.1/10-2923 “Щодо проведення Конкурсу наукових робіт ім. М.П. Василенка”

Немає коментарів:

Дописати коментар